• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Yılbaşını huzurevi sakinleri ile geçirdiler

Yılbaşını huzurevi sakinleri ile geçirdiler

Buhurcular Huzurevinde gerçekleşen programa; Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya ve eşi Pınar Kapankaya, Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar ve eşi Günsel Acar, Dinar Belediye Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek, Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Acar ve eşi, İYİ Parti Dinar ilçe Başkanı Raif Öztürk, Dinar Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü İrfan Yüksel, Belediye Zabıta Müdürü […]

Buhurcular Huzurevinde gerçekleşen programa; Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya ve eşi Pınar Kapankaya, Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar ve eşi Günsel Acar, Dinar Belediye Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek, Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Acar ve eşi, İYİ Parti Dinar ilçe Başkanı Raif Öztürk, Dinar Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü İrfan Yüksel, Belediye Zabıta Müdürü Hasan Hüseyin Sarı, Belediye Yazı İşleri Memuru Serkan Utku, Belediye Başkanlık Sekreteri Ülkü Tosun ve vatandaşlar katıldı.


Belediye Başkanı Saffet Acar yılbaşı gecesinde yaptığı konuşmada şunları söyledi; “2018 yılını acısıyla tatlısıyla geride bıraktık. İnşallah 2019 yılı ülkemize Dinarımıza tüm ailemize huzur getirir diyorum. Her şeyin başı sağlık ve huzur. Dolayısıyla bu yıl 10.yılımı kutluyorum. 10 yıldır biliyorsunuz yılbaşını sizlerle birlikte geçiriyorum. Bundan da büyük keyif alıyorum. Sizlerle bir arada olmak bizlere mutluluk veriyor. Ben huzurevi yöneticilerini kutluyorum. Gerçekten uzun yıllardır Dinarımıza, Dinar’daki halkımıza ve sizlere hizmet ediyorlar. Bu bağlamda biz her zaman onların yanındayız, arkasındayız, emrindeyiz. Sizleri çok seviyorum. 2019 yılının; sağlık, sıhhat, huzur, barış ve mutluluk getirmesini diliyorum.” dedi.


İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya ise yaptığı konuşmada; “Bugün yılın son günü yarında 2019’un ilk günü olacak. Bugün itibari ile bundan önceki günlerimiz hepsi birer mazide hatıra olarak kalmış olacak. Önemli olan geçmişte güzel izler bırakmak. Güzel bir şekilde geçmişi hatırlamak. Sizlerde sonuç olarak çocuklarınız geçmişte güzel bir hayat bırakarak acısıyla tatlısıyla bu güzel çatının altında hayatınızı devam ettiriyorsunuz. Huzurevi deyince benim aklıma gerçekten huzur gelir. Bütün büyüklerimizin burada beraberce vakit geçirdiği dolayısıyla ayrıca Dinar’da böyle bir imkanın olması da bizim için büyük bir şans. Başta Aynur teyzemiz olmak üzere burada emeği geçen destekleyen Başkanımız olsun diğer kurum kuruluşlarımız olsun hepsine teşekkür ediyorum. Bu çatının burada olması önemli. Hepimiz yaşlılığımızı nerede geçireceğimizi bilmiyoruz. Kimin ne olacağını bilmiyoruz. Dolayısıyla huzurevi de sizlerin burada huzurla kaldığı yaşadığı bir yer. Bizlerde her zaman sizlerin yanındayız. Bunu bilmenizi isterim. Her zaman sizlerin halini hatrını soruyoruz. Ben 2019 yılının hepinizin öncelikle sağlık sıhhat açısından en güzel şekilde olmanızı, dertleri olanlar varsa o dertlerinden kurtulmalarını sağlığa kavuşmalarını ve 2019 yılının güzel bir şekilde huzurlu bir şekilde hem sizler için hem Dinar için hem ülkemiz için hem de bütün dünya için güzel bir yıl olmasını diliyorum.” dedi.


 

Hisar Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı
Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek

Eylül 30, 2021, Arabuluculuk ve tahkim uygulamaları eğitimi verecek için yorumlar kapalı
Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi  Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak

Eylül 30, 2021, Milletvekili Taytak’ın çabaları sonuç verdi Sinanpaşa’ya KOSGEB Temsilciliği açılacak için yorumlar kapalı
Uzun Çarşı esnafından  düzenlemeye tam destek    

Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek    

Eylül 30, 2021, Uzun Çarşı esnafından düzenlemeye tam destek     için yorumlar kapalı
Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı

Eylül 30, 2021, Balmahmut Köyü’nde şifalı bitki hasadı için yorumlar kapalı
AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi

Eylül 30, 2021, AK Parti’de kurucu üyeler bir araya geldi için yorumlar kapalı