• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Zeybek; “Hıfzıssıhha Kurulu müsaade ederse ekmek büfelerini açarız”

Zeybek; “Hıfzıssıhha Kurulu müsaade ederse ekmek büfelerini açarız”

  Bazı basın yayın organlarında “Afyonkarahisar Belediyesi Halk Ekmek Büfelerini kapattı”  yazılarına  Belediye Başkanlığından açıklama geldi. Belediyeden yapılan açıklama da şu ifadelere yer verildi; “Öncelikle bilinmesini isteriz ki; daha önce ekmek büfesinde “Sosyal mesafe kurallarına uymayan vatandaşların uzun kuyruklar oluşmasını “Bu manzara Afyon’a Yakışmıyor” diye servis edenlerle “Afyon’da Ekmek Büfesi Kapatıldı!  şeklinde haber yapanların aynı […]

 

Bazı basın yayın organlarında “Afyonkarahisar Belediyesi Halk Ekmek Büfelerini kapattı”  yazılarına  Belediye Başkanlığından açıklama geldi.

Belediyeden yapılan açıklama da şu ifadelere yer verildi; “Öncelikle bilinmesini isteriz ki; daha önce ekmek büfesinde “Sosyal mesafe kurallarına uymayan vatandaşların uzun kuyruklar oluşmasını “Bu manzara Afyon’a Yakışmıyor” diye servis edenlerle “Afyon’da Ekmek Büfesi Kapatıldı!  şeklinde haber yapanların aynı kalemden çıktığını kamuoyunun takdirine sunarız.”

KİMSEYİ MAĞDUR ETME GİBİ BİR LÜKSÜMÜZ YOK

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’de konuyla ilgili bir açıklamada bulundu. Zeybek; “Söz konusu büfelerin Yüntaş Şirketine ait olduğunu belirtmek isterim. Büfelerin haberde yazıldığı gibi yeni değil, salgının pik yaptığı 2020 yılında İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararıyla kapatıldı.Talep eden herkese ve tespit ettiğimiz bütün ailelere ekmekle beraber dört çeşit yemek veriyoruz.  Öyle ki hem Ramazan ayından önce hem de birlik ve beraberliğin, paylaşmanın adı olan Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı bizzat evlerinde ziyaret ederek günlük dört çeşit yemeğin yanında ekmek ihtiyaçlarını da karşılıyoruz. Kimseyi mağdur etme gibi bir lüksümüz de yok, hakkımız da yok. Durumu Afyonkarahisar Valimiz Gökmen Çiçek ile de istişare ettik. İl Hıfzıssıhha Kurulu bu ortamda dahi karar alır, büfeleri açmaya müsaade ederse biz hazırız” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı