• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Zeybek’ten Başkan Sezen’e ziyaret

Zeybek’ten Başkan Sezen’e ziyaret

    AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’i makamında ziyaret etti. Zeybek,“Afyonkarahisar halkının gönlüne dokunacak projeler hazırladım”dedi. İl Başkanı Sezen de “İnşallah halkımızın desteğiyle belediye başkan adayımız Mehmet Zeybek’i belediyemize başkan yapacağız” diye konuştu.   AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek’i makamında […]

 

 

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’i makamında ziyaret etti. Zeybek,“Afyonkarahisar halkının gönlüne dokunacak projeler hazırladım”dedi. İl Başkanı Sezen de “İnşallah halkımızın desteğiyle belediye başkan adayımız Mehmet Zeybek’i belediyemize başkan yapacağız” diye konuştu.

 

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek’i makamında kabul etti.

 

“Allah’ın izni, halkımızın desteği ile Zeybek’i belediyemize başkan yapacağız”

 

Ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Sezen, belediye başkan adayı Mehmet Zeybek’e sürecin hayırlı olmasını diledi ve tebrik etti. Sezen konuşmasında, “Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban şehrimize büyük kazanımlar sağlamıştır. Bu kazanımlar Afyonkarahisar tarihinde bugüne kadar görülmedik yatırımlardır. Sayın Belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. 2019 Mart seçimlerinde de inşallah Allah’ın izni, halkımızın desteğiyle belediye başkan adayımız Mehmet Zeybek’i belediyemize başkan yapacağız. Afyonkarahisar halkı, hak ettiği şekilde en iyi yatırımları ve desteği almaya devam edecektir” ifadelerine yer verdi.

 

“Afyonkarahisar halkının gönlüne dokunacak projeler hazırladım”

 

Sezen’in ardından söz alan Zeybek ise “Ben koltuğa değil hizmete talibim. Zira AK Parti’de görev istenmez görev verilir. Afyonkarahisar’da başarılı, ahlaklı ve şehrimize önemli hizmetler veren belediye başkanımız Burhanettin Beyi başarılarından dolayı tebrik ediyorum. AK Parti’de koltuk değil hizmet yarışı vardır. Bu yarışta akyürekli kardeşlerimiz bayrağı devrederken koşmaya devam eder.Ben de Allah nasip eder de milletimiz uygun görürse alacağım bayrağı daha yükseğe taşıma gayreti içerisinde olacağım. Belediyecilik ekip işidir. Burhanettin bey bu işi İki dönemdir çok güzel yaptı.Biz de inşallah elimizden geldiğince yüreğimiz,gönlümüz yettiğince Burhanettin Bey’den alacağımız bayrağı daha yükseğe taşıma çabası içerisinde olacağız. Çok önemli projeler hazırladım. Her biri Afyonkarahisar halkının gönlüne dokunacak projeler ve memnuniyetle inanıyorum ki karşılayacaklar.  Bu vesile ile İl Başkanımız Sayın Hüseyin Sezen’e de çok teşekkür ediyorum. Bu zorlu ne kritik süreçte en büyük ve en önemli görevler Sayın İl Başkanımıza düşüyor. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı