• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
 “Zillet ittifakı HDP ile gizli ittifak yapıyor”

 “Zillet ittifakı HDP ile gizli ittifak yapıyor”

Türkiye’nin dününü ve bugününü değerlendiren Milliyetçi Hareket Partisi  (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Türk askerinin İçine sızan asker kılıklı FETÖCÜ hainler yüzünden yüzlerce askerin şehit edildiğini söyledi. Cumhur İttifakının pazara kadar değil, mezara kadar devam edeceğini de vurgulayan Taytak, “zillet ittifakının HDP ile gizli ittifak yaptığını ve CHP’nin seçim sloganı olarak kullandığı […]

Türkiye’nin dününü ve bugününü değerlendiren Milliyetçi Hareket Partisi  (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Türk askerinin İçine sızan asker kılıklı FETÖCÜ hainler yüzünden yüzlerce askerin şehit edildiğini söyledi. Cumhur İttifakının pazara kadar değil, mezara kadar devam edeceğini de vurgulayan Taytak, “zillet ittifakının HDP ile gizli ittifak yaptığını ve CHP’nin seçim sloganı olarak kullandığı ‘Martın sonu bahar’ söyleminin ise FETÖ şifresi olduğunu iddia etti.

 

Türkiye’nin geçmişten günümüze kadar dış güçler tarafından bölünmek istendiğini fakat buna hiçbir zaman fırsat verilmediğini dile getiren MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, hala daha Türkiye’yi bölmek için uğraşanların olduğunu vurguladı. Taytak, “Türkiye her zaman bulunduğu coğrafyadan dolayı Avrupa’nın, batının ve Hıristiyan aleminin dikkatini çekmiş ve ülkemizin bölünmesini istemişlerdir. Yıllardır bu böyle sürmüş. Çünkü Müslüman Türk milleti İslam’ın bayraktarlığını yapmış, İslam’ın yayılması adına her türlü mücadeleyi sürdürmüş ve dünyaya nizam getirmişler. Dünyanın her tarafında biz vardık.  İşte o dönemde yaşadıklarımızın karşılığında Haçlı Seferleri ile İslam’ın üzerine geldiler ve onu da başaramadılar. Daha sonra Osmanlı Devleti kuruldu.  Osmanlı Devletinden sonra da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurmuş olduğu ve bize emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti Devleti o günden bugüne de Kurtuluş Savaşı yaptığımız ülkelerin tamamı Avrupa Birliği diye bir birlik kurmuşlar ve hala daha Türkiye ile uğraşıyorlar” dedi.

“ASKER KILIKLI FETÖCÜ HAİNLER YÜZÜNDEN YÜZLERCE ASKERİMİZ ŞEHİT OLMUŞTUR”

Türk askerinin İçine sızan asker kılıklı FETÖCÜ hainler yüzünden yüzlerce askerin şehit olduğunu da söyleyen Milletvekili Taytak, “1983 yılında Şemdinli’de PKK denilen hain bir örgüt ortaya çıktı ve o günden bugüne 35 senedir bizim askerimizi, polisimizi ve sivil insanlarımızı yıllardır şehit ediyorlar.  Ve Türkiye’de bir iç savaş hazırlığındalar. Bu arada baktık ki bir karakol basılıyor. Yiğitler karakoldalar fakat 6-7 saat yardım gitmiyor. Yiğitlerimiz çarpışa çarpışa şehit oluyorlar. Anladık ki askere sızan, devlete sızan FETÖ denilen hain örgüt bunların tamamını içindeymiş. İşte orada yiğitler şehit olurken buradaki asker kılıklı hainler onları seyrediyormuş” diye konuştu.

 “ZİLLET İTTİFAKI HDP İLE GİZLİ İTTİFAK YAPIYOR”

Cumhur İttifakının yerel seçimlerde de devam ettiğini belirten Taytak, zillet ittifakının HDP ile gizli ittifak yaptığını söyledi. Milletvekili Taytak, “Şimdi geldik yerel seçimlere burada da ifade ettik ki Cumhuriyet İttifakı sürmeli ve devam etmelidir. Cumhur İttifakı sürüyor ve devam ediyor. Türkiye’nin 30 büyükşehrinde Cumhur İttifakını kurduk.  27 büyükşehirde Milliyetçi Hareket Partisi kardeşlerimiz, AK Parti’nin belediye başkan adaylarını oy veriyor. Onlar da 3 büyükşehirde Adana, Mersin ve Manisa’da AK Partili kardeşlerimiz, Milliyetçi Hareket Partisi belediyelerini destekliyorlar.  Türkiye’nin diğer İllerinde 51 il de herkes kendi adayları ile seçime giriyor. Fakat hiçbir seçim ve hiç bir hal bizim Cumhur ittifakımıza zerre zarar veremez. Cumhur İttifakının karşısında kimler var.  Bu ittifakın karşısında CHP var.  CHP ne diyor, ‘HDP Türk siyasal hareketinin siyasi temsilcisidir’ diyor. Peki, İYİ Parti’nin genel başkanı ne diyor O da bunu söylüyor.  Temelli ne ediyor, ‘Doğuda Zillet ittifakı iktidara getireceğiz,  batıda AK Parti ve Milliyet Hareket Partisini yeneceğiz’ diyor. Genel Başkanımız da diyor ki ‘İşte sizin adınız millet değil, sizin adınız zillet’ diyor.  Sizin derdiniz ülke değil, vatan değil, bayrak değil, sizin derdiniz bu ülkeyi bölmek. Biz de bu ülkeyi size böldürmeyeceğiz. Önümüzdeki hafta Recep Tayyip Erdoğan beyle, Sayın Genel Başkanımız el ele önümüzdeki hafta İzmir’de miting yapacaklar. Sırt sırta yürüyecekler. Peki, CHP Genel Başkanı,  HDP Genel Başkanı, ÖDP Genel Başkanı, Saadet Partisi Genel Başkanı,  İYİ Parti’nin Genel Başkanı, Apo’su, FETÖ’sü niye beraber çıkmıyorsunuz milletin huzuruna,  niye saklıyorsunuz gizli ittifakınızı.  Niye HDP olarak Adana’da, Ankara’da ve İzmir aday çıkardın. İşte oralarda hem CHP’ye hemde İYİ Parti’ye oy verecekler” diye konuştu.

 

“BANA GÖRE BU FETÖ ŞİFRESİDİR”

CHP’nin seçim sloganı olarak kullandığı ‘Martın sonu bahar’ söyleminin ise FETÖ şifresi olduğunu iddia eden Milletvekili Taytak, “İşin özeti şu; dediler ki, Martın sonu bahar diye yazmışlar.  Bana göre bu FETÖ şifresidir. Dertleri 31 Mart akşamının sabahında Cumhur ittifakı % 50’ninaltında oy alsın.  Cumhur ittifakı belediyeler kaybetsin. Biz tekrar hırlayalım. Biz tekrar seçime götürelim. Türkiye’yi tekrar istediğimiz gibi oynatalım.  Buna müsaade etmeyeceğiz” dedi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Büyük Taarruz 97 Yaşında

Büyük Taarruz 97 Yaşında

Ağustos 27, 2019, Büyük Taarruz 97 Yaşında için yorumlar kapalı
AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası

Ağustos 27, 2019, AFSÜ Rektörlüğü’nün özenti arabası için yorumlar kapalı
Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Zeybek, halkoyunlarına ağırladı

Ağustos 27, 2019, Zeybek, halkoyunlarına ağırladı için yorumlar kapalı
Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu

Ağustos 27, 2019, Rahvan At Yarışlarında kupa sahiplerini buldu için yorumlar kapalı
81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız

Ağustos 27, 2019, 81 İlde Gençlik Kollarını Kuracağız için yorumlar kapalı